Biroul, Filofi și Trandafir Arhitectură, este o practică de design arhitectural condusă de doi parteneri, arhitecții Cătălin Trandafir și Irina Filofi.

Ca practică de arhitectură abordează proiecte de toate formele și dimensiunile, de la case individuale la clădiri de ospitalitate, funcții comerciale și publice, renovări și design interior. Cătălin Trandafir și Irina Filofi se bucură de diversitatea proiectelor și suntem întotdeauna deschiși la noi provocări.

Pentru ei, fiecare proiect este rezultatul unic al procesului din spatele său, un proces care îmbină dorințele clientului nostru, contextul și imaginația noastră.

Echipa Filofi și Trandafir Arhitectură este formată din arhitecți, ingineri și economiști, lucrând îndeaproape cu colaboratori, diverși specialiști sau experți în diferite domenii și comunicând constant cu clienții noștri, pe care îi considerăm o parte constitutivă a procesului de design, creând astfel cadrul pentru cea mai bună soluție posibilă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *